X
تبلیغات
امروز: دوشنبه 19 آذر 1397
دسته بندی محصولات
بخش همکاران
لینک دوستان
بلوک کد اختصاصی

پروژه کارآفرینی طرح توجیهی تآسیس شرکت تبلیغات

پروژه کارآفرینی طرح توجیهی تآسیس شرکت تبلیغات دسته: خدماتی و آموزشی
بازدید: 48 بار
فرمت فایل: doc
حجم فایل: 40 کیلوبایت
تعداد صفحات فایل: 16

پروژه کارآفرینی طرح توجیهی تآسیس شرکت تبلیغات در 16 صفحه ورد قابل ویرایش

قیمت فایل فقط 2,500 تومان

خرید

شرکت تبلیغات

برآورد تجهیزات

تجهیزات

تعداد

قیمت

1- کامپیوتر

3

000/500/1

2- پرینتر (جوهر افشان)

1

000/120

3- اسکنر

1

000/130

4- میز

3

000/180

5- صندلی چرخ دار

3

000/150

6- مبل

1-سرویس

000/150

7- کمد

2

000/80

8-لوازم ابدرخانه (سماور –لیوان – بشقاب و...)

------

000/30

9- گلدان

5

000/10

10- تابلو

3

500/7

بازاریابی

پس ازراه اندازی کسب و کار باید به دنبال پیدا کردن مشتریان خوب برای توسعه کار بودو مابرای این منظور تلاش می کنیم تا خدماتی در خصوص درخواست مشتریان در رابطه با تبلیغات بدهیم .و سعی داریم قیمتی در ازای کارمان بگیریم که مشتریان راضی باشند و رفته رفته کیفیت محصولاتمان را ارتقا دهیم محصولات ما به شیوه ای است که سلیقه  تمام مردم جامعه را در خود جای میدهد و به سن ، طبقه اجتماعی و محل و فرهنگ مردمتوجه والایی داریم.

وبرای شناخت مردم (مشتریان ) و دانستن آنچه میخواهند تحقیق می کنیم به این صورت که از تمام افرادی که به شرکت ما می آیند نظر خواهی می کنیم و همچنین به دلیل آنکه اكثر مشتریان ما کاسب کارها و شاغلان هستند از آنها هم در این مورد سئوال می کنیم ونظر خواهی كرده و از آن درکارمان استفاده می کنیم .و همچنین پرسشنامه های تدوین می کنیم که مشتریان و مردم به آن پاسخ دهند .

ودر کارمان ابتدا بازار را شناسایی کرده و بعد محصول را تولید می کنیم و سعی داریم محصولمان به روز و جدید ومطابق میل مشتریان باشد تا عمر بیشتری داشته باشد.

ومحصولی را تولید می کنیم كه متفاوت با دیگر محصولات شرکتهای رقیب باشد.

در تعیین قیمت محصول قیمتی را که انتخاب می کنیم که مشتریان از آن استقبال کنند و خرید بعدی را هم از شررکت ما بکنند و قیمت محصولمان باید طوری باشد که باعث کاهش عرضه نشود بنابراین قیمتی متعادل که هم به صرف مشتریان باشد وهم ما که ترجیح می دهیم از قیمت گذاری نفوذی استفاده کنیم تا مشتریان بیشتری پیدا کنیم.

ما از موسسه خودمان تبلیغاتی را ارائه میدهیم که این در خور فعالیت های موسسه مان است وهزینه کمتری مصرف می کند . و جدا از تهیه پوستر وبروشور ما تبلیغاتی را هم درسایت های اینترنتی ارائه می دهیم تا تاثیر آن بالا رود وبرای بالا بردن فروش به مشتریان جایزه می دهیم به این صورت که (به طور مثال )هر 100 کارت ویزیت 10 کارت به طور رایگان به مشتریان عرضه کنیم

قیمت فایل فقط 2,500 تومان

خرید

برچسب ها : پروژه کارافرینی تآسیس شرکت تبلیغات , طرح توجیهی تآسیس شرکت تبلیغات , کارآفرینی تآسیس شرکت تبلیغات , دانلود پروژه تآسیس شرکت تبلیغات , دانلود کارآفرینی تآسیس شرکت تبلیغات , طرح توجیه فنی تآسیس شرکت تبلیغات , توجیه اقتصادی تآسیس شرکت تبلیغات

نظرات کاربران در مورد این کالا
تا کنون هیچ نظری درباره این کالا ثبت نگردیده است.
ارسال نظر